Menu

Akademičtí pracovníci

stejskal

Doc. Mgr. Jan Stejskal, M.A., Ph.D.
jan.stejskal@upol.cz
Katedra historie
Předseda senátu

Brenek

PhDr. Oldřich Břenek, Ph.D.
oldrich.brenek@upol.cz
Katedra germanistiky

engelbrecht

Prof.  Dr. Wilken Engelbrecht, cand. litt.
wilken.engelbrecht@upol.cz
Katedra nederlandistiky

fafejta

Mgr. Martin Fafejta, Ph.D.
martin.fafejta@upol.cz
Katedra sociologie, andragogiky a kulturní antropologie
Akademický místopředseda senátu

inge

Prof. PhDr. Ingeborg Fialová, Dr.
ingeborg.fialova@upol.cz
Katedra germanistiky

flajsarova

Mgr. Pavlína Flajšarová, Ph.D.
pavlina.flajsarova@upol.cz
Katedra anglistiky a amerikanistiky

korda

Mgr. Jakub Korda, Ph.D.
jakub.korda@upol.cz
Katedra divadelních a filmových studií

lebeda

doc. PhDr. Tomáš Lebeda, Ph.D.
tomas.lebeda@upol.cz
Katedra politologie a evropských studií

10506738_10150004552801856_220367501106153455_o

PhDr. Petr Orság, Ph.D.
petr.orsag@upol.cz
Katedra mediální a kulturálních studií a žurnalistiky

1402926_10150004552801901_469209496895221757_o

Mgr. Kristýna Solomon, Ph.D.
kristyna.solomon@upol.cz
Katedra germanistiky

subrt

PhDr. Jiří Šubrt, Ph.D.
jiri.subrt@upol.cz
Katedra klasické filologie

olinco 2016 017

Doc. PhDr. Ludmila Veselovská, Ph.D.
ludmila.veselovska@upol.cz
Katedra anglistiky a amerikanistiky

KR-zamec-3-2017-006

Mgr. Radim Zámec, Ph.D.
radim.zamec@upol.cz
Katedra romanistiky

zavodny

PhDr. Jan Závodný Pospíšil, Ph.D.
jan.zavodny@upol.cz
Katedra aplikované ekonomie

Studenti

klabal001

Mgr. et Mgr. Ondřej Klabal
DSP Anglický jazyk
ondrej.klabal@upol.cz
Studentský místopředseda senátu

1402926_10150004552801901_469209496895221757_o

Mgr. Věra Bartalosová
DSP Mediální a kulturální studia

vera.bartalosova01@upol.cz

19243652_10211378373046314_335340470_o

David Broul
Bc. Politologie
david.broul01@upol.cz

19349436_10211378373286320_1446705734_o

Bc. Tereza Bydžovská
NMgr. Psychologie
tereza.bydzovska01@upol.cz

lavicka

Bc. Martin Lavička, M.A.
DSP Politologie
martin.lavicka@upol.cz

nguyen

Michal Nguyen
Bc. Historie
michal.nguyen01@upol.cz

19238778_10211378373246319_399690356_o

Jiří Žák
Bc. Filmová věda – Anglická filologie
jiri.zak01@upol.cz